Reklaam sulgub sekundi pärast

MM ALGAB! Pääsukesed lähevad vastamisi Serbiaga

Eesti jäähokimängijad väravat tähistamas
Eesti jäähokimängijad väravat tähistamas — FOTO: IIHF

Täna algab Tondiraba jäähallis kauaoodatud IIHF jäähoki maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniir!

Eesti koondis läheb kell 19:30 vastamisi Serbiaga. Päeva esimestes mängudes kohtuvad kell 12:30 Holland - Jaapan ja kell 16:00 Hiina - Ukraina. Turniiri pääsmed on müügil Piletitasku.ee veebikeskkonnas.

 

"Oleme pidanud kahe nädala sees väga hea laagri, oleme saanud mängida kontrollmänge. Oleme lihvinud kõik väiksemad asjad, mida saame," tunnistas koondise kapten Robert Rooba ERR-ile antud intervjuus. "Eks loomulikult meeskond peab iga mänguga kasvama ja saama paremaks. Aga praegu oleme teinud kõik, mis võimalik ja oleme pühapäevaks valmis. Hea turniir oleks see kui võidame rohkem mänge, kui kaotame."

Eesti ja Serbia jäähokikoondised on varem kohtunud neljal korral, Pääsukestel on ette näidata kolm võitu ja kaotus bullitiseerias. 

2009. aasta MM-i II divisjoni A-grupi turniiril Novi Sadis pidi Eesti turniiri avamängus vastu võtma bullitiseeria järgse 4:5 kaotuse, ehkki juhtis teise kolmandiku järel 4:2 Koondist juhendas Raiss Davletkildejev.

2012. aastal Reykjavikis peetud sama taseme turniiril oli Eesti Serbiast parem 5:2, peatreeneriks Leedu kodanik Dmitrij Medvedev. 

2014. aastal Belgradis võitis Eesti soomlasest taas II divisjoni A-grupi turniiril peatreeneri Sakari Pietilä juhendamisel Serbiat samuti 5:2.

Neljandat korda said meeskonnad jääl kokku mullu Tychys I divisjoni B-grupi turniiril ning Eesti võitis väga põneva ja võitlusliku mängu tulemusega 4:2, treeneriks Jussi Tupamäki.

TEADMISEKS PEALTVAATAJATELE

Eesti Hoki soovitab osta mängupilet varakult Piletitasku.ee veebikeskkonnast ning tulla jäähalli ühistranspordiga kuna selliselt toimides võidavad hokifännid nii rahaliselt kui ajaliselt.

Turniiripass on Piletitaskus saadaval hinnaga 85 eurot. Piletid Eesti koondise mängudele on müügil hinnaga 20 eurot ja 15 eurot ning sooduspilet hinnaga 10 eurot. Kõikide teiste mängude piletid on müügil hinnaga 10 eurot. Mängupäeval kassast ostes maksavad piletid Eesti koondise mängudele vastavalt 25 eurot, 20 eurot ja 15 eurot. Piletitaskust saab pileteid osta ka kohapeal kuni hetkeni kui mängu algusest on möödnud 30 minutit, samuti pääseb eelmüügist ostetud piletiga jäähalli oluliselt kiiremini.

Sooduspassid kehtivad õpilastele, pensionäridele ja ratastooli kohtadele. Tasuta pääsevad jäähalli kuni 7-aastased lapsed (kaasaarvatud) ja Eesti Hoki litsentseeritud mängijad.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik osta kirjutades [email protected]. Ratastoolipiletiga sissepääs toimub peaustest.

Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1.rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Tondiraba jäähalli parklates on autode parkimise võimalused seoses sinna rajatud tivoliga oluliselt piiratud ning kõikidele soovijatele ei pruugi vabu kohti jätkuda. Eriti puudutab see Eesti koondise osavõtul peetavaid kohtumisi. Seetõttu soovitab Eesti Hoki tulla jäähokit nautima ühistranspordiga või jalgsi. Autoga tulles palume hoolikalt jälgida kehtivat liikluskorraldust ning parkimispiiranguid vältimaks trahve ning muid võimalikke ebameeldivusi.

Eesti Hoki soovib kõikidele pealtvaatajatele meeldivaid hokielamusi!

Statistika: Igor Saveljev