Reklaam sulgub sekundi pärast

Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Kirke Kulla: naiskond sai vajaliku mängukogemuse ning teame hästi, mille kallal vaeva näha

Eesti naiste jäähokikoondis
Eesti naiste jäähokikoondis — FOTO: Julia Tilku

Eesti naiste jäähokikoondise kapteni Kirke Kulla hinnangul pakkus Kohtla-Järvel peetud Balti karikaturniir naiskonnale vajalikku mängukogemust ning näitas kätte nii tugevused kui kitsaskohad. Naiskond kaotas Ukrainale karistusvisete seeria järel 2:3 ja Leedule 0:6, kirjutab eestihoki.ee.

"Meie eesmärk turniiril oli hoida kinni mängutaktikast, mille peatreener meile seadis. Mängus Ukraina vastu saime sellega üsna hästi hakkama. Kohtumises Leeduga tuli sisse mitu apsakat, samuti võtsime liiga palju karistusi ning seetõttu oli raske mängu käiku pööret tuua," tõdes Kulla.

"Naiskond sai sellel turniiril väga vajaliku mängukogemuse ning teame hästi, mille kallal peame vaeva nägema. Tahaks väga tänada koondiste manageri Jüri Roobat, kes kogu turniiri nii suurepäraselt korraldas," lisas koondise kapten.

Pääsukesed osalevad 3.-9. aprillini Rumeenias, Brasovis toimuval MM-i III divisjoni A-grupi turniiril. kus kohtutakse taas Ukraina ja Leedu ning lisaks Rumeenia, Hong Kongi ja Bulgaaria koondistega.

Jäähoki

toob sinuni Coolbet