toob sinuni Coolbet

HK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga esimeses finaalmängus HC Panteri 4:2

Panteri ja Kurbadsi mängijad
Panteri ja Kurbadsi mängijad — FOTO: HK Kurbads Facebook

Riia HK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga finaalseeria avamängus Tallinna HC Panteri tulemusega 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).

Neljandal minutil viis Roberts Jekimovs väljakuperemehed juhtima, peagi seadis Paul Sillandi jalule viigi. Teisel perioodil viis Demid Morzov Pantrid ette, kuid Toms Hartmanis tasakaalustas skoori. Viimasel kolmandikul taastas Jekimovs oma teise tabamusega HK Kurbadsi eduseisu, 1.07 enne lõpusireeni toimetas Juris Berzinš litri tühja väravasse.

HK Kurbadsi kapten kogus 1+1 resultatiivsuspunkti, kahele väravale tegi eeltöö Davids Livšics. HC Panteri mõlemale väravale assisteeris Jan Lukats.

Läti klubi väravavaht Arginto Milbergs tõrjus 23 ning Villem-Henrik Koitmaa tallinnlaste poolel 32 pealeviset.

Pühapäeval kell 14:00 kohtuvad meeskonnad taas Kurbadsi jäähallis. Seeria kolmas mäng toimub laupäeval, 8. aprillil kell 18:10 ja vajadusel neljas pühapäeval, 9. aprillil kell 16:10 Haabersti jäähallis. Juhul kui Coolbet Hokiliiga tänavuse võitja selgitamiseks läheb vaja viiendat kohtumist, siis mängitakse see laupäeval, 15. aprillil kell 19:30 Riias.