HC Panter teenis lisaajal Leedu klubi vastu magusa võidu

Tallinna HC Panter
Tallinna HC Panter — FOTO: Catherine Kõrtsmik

HC Panter alistas kolmapäeval Haabersti jäähallis peetud kohtumises Leedu klubi HC Energija lisaajal 5:4

Pantrid läksid mängu juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Akim Frolkov, kuid Energija viigistas mängu seitse minutit hiljem ning esimesele vaheajale mindi 1:1 viigiseisul.

Teisel kolmandikul läksid Pantrid Roland Luhti ja Mihkel Võrangu väravatest juhtima 3-1, kuid Leedu klubi viigistas  taas mängu vaid viie minutiga. Kolmandiku lõpul viis Pantrid 4:3 eduseisu Vadim Vasjonkin täpne vise.

Kui kolmandat kolmandiku oli mängitud 15 sekundit viigistas mängu taas HC Energija. Noormaalajal väravaid rohkem ei löödud ning 4:4 seisult mindi lisaajale. Lisaaja kolmandal minuti vormistas Pantritele võidu Rasmus Kiik.

HC Panter on neljast mängust võitnud kolm, ning on kuue punktiga  turniiritabelis teisel kohal.

Järgmised mängud peetakse juba eesoleval nädalavahetusel, kui laupäeval 21.september kell 18.00 kohtutakse Haabersti jäähallis mulluse veerandfinaali vastase HK Prizmaga ning pühapäeval, 22.september kell 14.00 samuti Haabersti jäähallis Leedu klubi 7BET-Hockey Punksiga.