Reklaam sulgub sekundi pärast

Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Eestlaste rõõmuks jõuab ekraanile Šveitsi jäähoki

TV3 Grupp ja Šveitsi kõrgeim jäähokiliiga, National League sõlmisid ekslusiivse koostöölepingu Baltikumis. Eesti jäähokifännid saavad nautida National League’i otseülekandeid TV3 spordikanalitel ja järgmise põlvkonna teleteenusest Go3.

National League’i põhihooajal saavad Baltikumi fännid vaadata mänge igal nädalal ning play off'i ­mängude ajal on võimalus nautida erakordseid matše, kus mängivad National League’i säravaimad tähed. Spordisõbrad saavad vaadata ka eelnevate mängude tipphetki ning juba arhiveeritud materjale. 

National League’i tegevjuht Denis Vaucher ütles: “See on esimene kord, kui TV3 Sport kanalitel on National League. Me oleme väga elevil ja loodame, et see on ainult võrratu koostöö algus.” 

TV3 Gruppi spordijuht Raimonds Zeps: “Hoki on paljude Läti elanike lemmiksport ja armastus, kuid on näha, et spordi populaarsus on ka Leedus ja Eestis aina kasvamas. Meil on väga hea meel, et saame oma vaatajatele näidata kõige kuumemat Euroopa liigat ning parimate Baltikumi jäähokimängijate esitusi.”

TV3 Grupi ja National League’i koostöö tugevdab TV3 Spordi ja Go3 suurt spordiülekannete pagasit, kuhu juba kuuluvad WRC, FIS vigursuusatamise ja lumelauasõidu võistlused, Inglismaa kõrgliiga, NBA, NCAA, Euroliiga, Eurokarikas, Liga Endese, korvpalli Meistrite liiga, Betsafe-LKL, FIBA rahvuskoondiste mängud, UFC, ATP tennis, WWE, ERC, Moto GP, MXGP ja paljud teised spordialad. 

Jäähoki

toob sinuni Coolbet