Eesti U20 noortekoondis kogunes Tondiraba jäähallis MM-i eelsesse treeninglaagrisse

Foto: eestihoki.ee

Esmaspäeval kogunes Eesti U20 noortekoondis Tondiraba jäähallis MM-i eelsesse treeninglaagrisse.

Eesti U20 noortekoondis osaleb pühapäeval Poolas, Bytomis algaval IIHF U20 MM-i I divisjoni B-grupi turniiril, kus kohtutakse Poola, Lõuna-Korea, Ukraina, Jaapani ja Itaalia eakaaslastega. Grupi võitja tõuseb järgmiseks hooajaks I divisjoni A-gruppi ning viimane langeb astme võrra madalamale ehk II divisjoni A-gruppi, kirjutab eestihoki.ee.

Kolmapäeval, 7. detsembril kell 19:30 peab U20 noortekoondis Haabersti jäähallis kontrollkohtumise Tallinna HC Panteriga.

Koondise peatreener Aleksandr Barkov teeb lõpliku valiku 27 laagrisse saabunud kandidaadi hulgast.

Eesti U20 noortekoondise kandidaadid

VÄRAVAVAHID
Fjodor AGANEZOVS (29.01.2004) – Riia HK Kurbads (LAT)
Henrik VIRRO (30.04.2003) – Porvoo Hunters (FIN)
Georg VLADIMIROV (23.02.2005) – Strömsbro IF U18 (SWE)

KAITSJAD
Taavi AHMAN (16.04.2005) – Tartu Välk 494
Nikita HOLOSTOV (04.01.2004) – klubita
Patrick KOOKMAA (27.11.2003) – Tallinna HC Panter
Konrad KUDEVIITA (27.04.2004) – Borlänge HF U18 (SWE)
Daniel MÄTTIK (04.11.2005) – Pelicans U18 Akatemia Lahti (FIN)
Jegor PROSKURIN (14.05.2005) – Tallinna HC Panter
Kevin REINSALU (27.07.2003) –  Borlänge HF U18 (SWE)
Johannes TAMMEORG (23.08.2004) – Tallinna HC Panter
Rico-Marder VELJA (11.06.2004) – Osby IK U18 (SWE)

RÜNDAJAD
Maksim BURKOV (02.06.2006) – Narva PSK
Klaus Kaspar JÕGI (18.05.2003) – Philadelphia Rebels (USA)
Casper KLEIN (29.10.2003) – Grankulla IFK U20 (FIN)
Deniss KONTSEUS (21.03.2004) – Krefelder EV U20 (GER)
Maksim LOVKOV (09.07.2003) – Odense IK U20 (DEN)
Michael LYUBCHENKO (23.05.2004) – Viikingit (FIN)
Artjom MASLJONOV (14.09.2006) –Kiekko-Vantaa U18 (FIN)
Erik NEVOLAINEN (03.08.2004) – Ketterä U18 (FIN)
Erik POTŠINOK (09.09.2004) – Vaasa Sport U18 (FIN)
Marek POTŠINOK (09.09.2004) – Vaasa Sport U18 (FIN)
Niklas SILDRE (15.04.2005) – Tallinna HC Panter
Nikita STEPANOV (27.07.2004) – Krefelder EV U20 (GER)
David TIMOFEJEV (04.08.2006) – Kiekko-Vantaa U18 (FIN)
Maksim TŠALTSEV (14.07.2003) – Kohtla-Järve HC Everest
Maksim TUROVSKI (09.04.2003) – Tartu Välk 494

Peatreener: Aleksandr BARKOV
Abitreener: Sergei NOVIKOV
Väravavahtide treener: Janne KARVONEN
Füsioterapeut: Siret KALBUS
Tehnik: Toomas REBANE
Peamänedžer: Jüri ROOBA