toob sinuni Coolbet

Eesti U18 noortekoondis alustas MM-i 2:4 kaotusega Itaaliale

Eesti noortekoondis
Eesti noortekoondis — FOTO: Catherine Kõrtsmik

Eesti U18 noortekoondis alustas MM-i I divisjoni B-grupi turniiri Bledis 2:4 (0:0, 0:2, 2:2) kaotusega Itaaliale.

Avakolmandik möödus kuiva skooriga, teisel perioodil viisid Igor Cassan ja Tommaso Madaschi itaallased kahe värava ette, viimase kolmandiku alguses tegi Nicola Remolato seisuks 3:0. Seejärel tõid Demid Morozov ja Max Välja täpsete visetega Pääsukesed mängu tagasi, ent 1.10 enne mänguaja täitumist saatis Paul Mantinger litri tühja väravasse ning kindlustas seeläbi Itaaliale 4:2 võidu.

Eesti koondise väravavaht Christopher Rembetti tõrjus 25 ja tema üleväljakolleeg Damian Clara 22 pealeviset.

Teisipäeval kell 13:30 kohtub Eesti koondis Austriaga, kes jäi täna alla Poolale tulemusega 1:3. Õhtul kohtuvad Lõuna-Korea ja Sloveenia.