toob sinuni Coolbet

Eesti U18 jäähokikoondis seljatas ka Poola

Eesti U18 jäähoki
Eesti U18 jäähoki — FOTO: Eesti Hoki Facebook

Eesti U18 jäähoki noortekoondis sai Poolas, Bytomis toimuval Nelja rahvuse turniiril teise võidu, alistades võõrustajad 2:1 (1:0, 0:1, 1:0).

Avakolmandikul viis Artjom Masljonov Eesti koondise ette, söötjateks Roland Luht ja Nikita Antonov.  Teisel perioodil seadis Krystian Lisowski arvulisest ülekaalust jalule viigi, söödupunkti sai kirja meeskonna väravavaht Igor Tyczynski. Viimase perioodi alguses viskas Luht Akim Frolkovi söödust võiduvärava, teatas Eesti Hoki pressiteenistus.

Georgi Vladimirov tõrjus Eesti väravas 23 vastaste üritust, Eesti koondis vastas omakorda 26 pealeviskega.

Laupäeval kell 11.00 kohtub Eesti turniiri viimases mängus Leeduga, kellel on samuti kirjas kaks võitu: Poola alistati 4:1 ja Ungari 5:4.