toob sinuni Coolbet

Eesti U18 jäähokikoondis alistas Leedu ja võitis Nelja rahvuse turniiri

Eesti U18 jäähokikoondis
Eesti U18 jäähokikoondis — FOTO: Eesti Hoki

Eesti U18 jäähokikoondis alistas Poolas, Bytomis toimunud Nelja rahvuse turniiri viimases kohtumises Leedu 4:2 (1:2, 3:0, 0:0) ning pälvis täiseduga esikoha.

Eesti jäi avakolmandikul Vitalij Fediukini ja Klimentij Oleinikase väravatest kaotusseisu, vahetult enne riietusruumi minekut vähendas David Timofejev kaotusseisu minimaalseks, teatas Eesti Hoki pressiteenistus.

Teisel kolmandikul läks Eesti Timofejevi teisest ning Paul Vahi ja Nikita Antonovi väravatest 4:2 ette, viimasel perioodil mänguseis enam ei muutunud. Aleksandr Smirnov panustas koondise võitu kahe resultatiivse sööduga.

Eesti koondise väravavaht Christopher Rembetti tõrjus 33 ning tema üleväljakolleeg Daniil Cepov 31 vastaste pealeviset.

Eesti koondis võitis Bytomis kõik kolm mängu ning pälvis turniiri võidukarika; neljapäeval alistati Ungari 8:0 ja eile Poola 2:1.