Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Eesti U18 jäähoki noortekoondisel tuli turniiri teises mängus vastu võtta kaotus Sloveenia eakaaslastelt

— FOTO: Cathrine Kõrtsmik

Eesti U18 noortekoondisel tuli turniiri teises mängus vastu võtta kaotus 2:6 Sloveenia eakaaslastelt. Eesti läks mängu juhtima kaheksandal minutil, kui Artjom Abeljanovi ja Paul Vahi söödust tabas väravat Akim Frolkov. Edusesis aga kaua ei püsinud, sest vähem kui minut hiljem sloveenlased viigistasid. Esimesele vaheajale mindi 1:1 viigiseisul.

Teisel kolmandikul lõid sloveenlased kaks vastuseta väravat ja teise kolmandiku lõppedes oli tablool 3:1 Sloveenia kasuks.

Viimase kolmandiku esimesel minutil kasvatasid sloveenlased oma eduseisu 4:1-le, kuid Maksim Burkovi värav vähendas vahe jälle kahe väravaliseks. Eesti poisid võitlesid visalt, kuid enamaks suutelised ei oldud ning sloveenia lõi mängu lõpus veel kaks väravat ja vormistas lõppseisuks 6:2.

Eesti U18 koondise väravavaht Hans-Kristjan Tisler tõrjus mängus 14 pealeviset, Sloveenia väravavaht Bor Glavic 29.

Eesti poolelt valiti mängu parimaks Maksim Burkov.

Pärast kahte mängupäeva juhib turniiritabelt Leedu 5 punktiga, talle järgneb Itaalia nelja silmaga. Kolm punkti on kogunud Prantsusmaa, Korea ja Sloveenia. Eesti on hetkel punktita ja asub viimasel kohal.

Täna on turniiril vaba päev, Eesti peab järgmise kohtumise kolmapäeval, 17. aprill kell 19.30 Prantsusmaaga.