Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Eesti naiste koondis sai kodusel MM-turniiri teises matšis lisaajal jagu Singapuri naiskonnast

Eesti hokinaiskond
Eesti hokinaiskond — FOTO: eestihoki.ee

Kolmanda divisjoni B-grupi MM-turniiri teine mäng kulges Eesti naiskonnale raskelt. Eesti koondis alistas Singapuri pärast lisaaega 2:1.

Teise kolmandiku keskel jäädi 0:1 kaotusseisu, kui Singapur lõi arvulisest ülekaalust oma esimese värava.

Eesti jõudis viigini alles 9,3 sekundit enne normaalaja lõppu, kui täpne oli Aleksandra-Olga Seppar. Söödupunkti sai kirja Merlin Griffin. Eesti oli selleks ajaks vahetanud väravavahi kuuenda platsimängija vastu.

Eestile tõi võidu lisaaja teisel minutil Estrit Aasma. Söödupunktid said kirja Kirke Kalde ja Merlin Griffin.

Päeva esimeses kohtumises alistas Iisrael 0:3 kaotusseisust tulemusega 4:3 Bosnia ja Hertsegoviina.

Kahe vooru järel on Eesti tabelis viie punktiga teisel kohal. Liider on kuue punktiga Tai naiskond, kelle vastu mängib Eesti kolmapäeval, kell 18.30

Turniir lõppeb reedel, kus Eesti kohtub Iisraeliga.