Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Eesti koondis kaotas Baltic Challenge Cupi viimase mängu Poolale 3:5 ning lõpetas teise kohaga

Eesti jäähokikoondis lõpetas Kaunases toimunud Baltic Challenge Cupi 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) kaotusega Poolale ning lõpetas teise kohaga. Turniiri võitis Poola, kolmanda koha saatuse selgitavad õhtuses kohtumises Leedu ja Läti, kirjutab eestihoki.ee.

Eesti koondis alustas võrdse ja mõlemapoolsete võimalustega mängu viimast kolmandiku 3:2 eduseisus, kuid vastased viskasid viimase perioodi jooksul kolm väravat ning kindlustasid 5:3 paremusega turniiri võidu. Eesti poolel said köe valgeks Kristjan Kombe, Robert Arrak ja Rasmus Kiik, poolakatest olid täpsed Maciej Urbanowicz (1+2), Filip Starzynski, Krzysztof Macias, Dominik Pas ja Bartolomiej Jeziorski.

Eesti koondis sooritas mängu jooksul 24 pealeviset poolakate 38 vastu. Eesti koondise väravas debüüdi teinud Sergei Andrejev tõrjus 34 vastaste pealeviset, viimane litter lendas tühja väravasse.

Varasemates mängudes alistas Eesti Läti 2:1 ja Leedu karistusvisetega 4:3.