toob sinuni Coolbet

Coolbet Hokiliigas teenisid võidupunkte HK Kurbads ja HC Panter

hc-panter

Coolbet Hokiliigas täiendsid reedel ja laupäeval punktisaldot Riia HK Kurbads ja Tallinna HC Panter, kes ühtlasi kindlustasid play off'iks koduväljakueelise.

HK Kurbads kohtus Astri Arenal kahel korral Tartu Välk 494-ga, reedel võideti 5:2 ja laupäeval 4:2. Reedeses 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) võidumängus viis Robert Jekimovs avakolmandikul külalised ette, teisel perioodil Dmitri Kuznetsov viigistas, ent HK Kurbads pääses Rihards Ligise täpsest viskest taas mängu juhtima, teatas Eesti Hoki pressiteenistus.

Kolmanda kolmandiku alguses tüüris Otar Sakhokia mängu uuesti viigisadamasse, kuid Emils Udris, Emils Ginters ja Tomas Hartmanis tagasid lõpuks külalistele 5;2 paremuse. Jekimovs kogus 1+2 ning Udris 1+3 resultatiivsuspunkti, Davids Livšics tegi eeltöö kolmele tabamusele. Kodumeeskonna poolel tõrjus Ervins Mutsukovs 36 ning külalistel Arginto Milbergs 38 pealeviset.

Tänases korduskohtumises pälvis liidermeeskond HK Kurbads juba 19. järjestikuse võidu tulemusega 4:2 (2:2, 1:0, 1:0). Külalised pääsesid avakolmandikul Roberts Jekimovsi ja Emils Udrise väravatest kahel korral juhtima, kuid Vassili Titarenko ja Maksims Širokovs tõid Välgu mängu tagasi.

Jekimovsi teine värav teisel ning Kaspars Saulietise tabamus viimasel perioodil jätsid kaks võidupunkti siiski riialastele. Ervins Mustukovs tõrjus Välgu väravas 37 ning Arginto Milbergs HK Kurbadsi poolel 31 litrit.

Tallinna HC Panter alistas Kohta-Järve jäähallis peetud kohtumises tabeli viimase SK Viru Sputniku 9:3 (2:3, 4:0, 3:0) ning tagas seeläbi Coolbet Hokiliiga põhiturniiril teise koha. HC Panter kaotas avakolmandiku 2:3, ent keeras seejärel kohtumise kindlalt enda kasuks. Kaks väravat viskas Johannes Tammeorg (2+1) ning ühe Ilja Babrušev (1+2), Demid Morozov, Niklas Sildre (1+2), Andrei Rozinko, Patrick Kookmaa (1+1), Artjom Abeljanov ja Jaanus Sorokin. Kevin Parras andis kolm ning Artur Fedoruk ja Saveli Novikov kaks resultatiivset söötu.

SK Viru Sputniku särgis olid täpsed Anton Nekrassov, Aleks Morozov (1+1) ja Allan Saar. SK Viru Sputniku väravasuul tõrjus Sergei Andrejev 59 vastaste pealeviset. HC Panteri poolel tõrjus mängu alustanud Villem-Henrik Koitmaa neli ning teda avakolmandiku lõpus asendanud Anatoli Sizov 10 kodumeeskonna üritust.

Pühapäeval kell 16:00 kohtuvad Kohtla-Järve jäähallis HC Everest ja Narva PSK.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 38 (19), HC Panter 31 (20), Tartu Välk 494 24 (22), Narva PSK 18 (18), HS Riga 13 (19), HC Everest 12 (17), SK Viru Sputnik 2 (19).